lamit.fi

Osakeyhtiö lamit.fi osallistuu rakennusten suunnittelu- ja rakentamisprosesseihin tuomalla asiakkailleen viimeisimmän tiedon energiatehokkuudesta, lainsäädännöstä ja laskentamenetelmista. Näillä keinoin voimme yhteistyössä säästää energia ja hillitä ilmastonmuutosta. Energiatodistus on tähän yksi parhaista apuvälineistä.

Yrityksemme on perustettu vuonna 1995.

Rakennuksen energialaskenta varmistaa energiatehokkaiden suunnitelmien toteutumisen.

Henkilöt:

Ari Järvinen Sergei Peus Alexei Sergeev
Ari Järvinen
Toimitusjohtaja
+358 40 538 1869
ari.jarvinen@lamit.fi
Sergei Peus
Vientijohtaja
+358 40 831 1794
sergei.peus@lamit.fi
Alexei Sergeev
Projektipäällikkö
+358 44 745 6006
sales@energiapremier.ru
 
Aki Auvinen Marja-Leena Vitikainen Jouni Heiskanen
Aki Auvinen
Ohjelmistosuunnittelija
+358 45 230 3870
aki.auvinen@lamit.fi
Marja-Leena Vitikainen
Myyntipäällikkö
+358 45 105 1477
marja-leena.vitikainen@lamit.fi
Jouni Heiskanen
Energiasuunnittelija
+358 45 105 1483
jouni.heiskanen@lamit.fi
 
Kati Oinonen Pasi Kerttula Tiia Monto
Kati Oinonen
Talouspäällikkö
+358 45 128 9988
kati.oinonen@lamit.fi
Pasi Kerttula
Energiasuunnittelija
+358 44 430 3088
pasi.kerttula@lamit.fi
Tiia Monto
Projektisuunnittelija
+358 44 430 3272
tiia.monto@lamit.fi
 
Valtteri Laitila Timo Siltala
Valtteri Laitila
Kehityspäällikkö
valtteri.laitila@solar-arena.com
Timo Siltala
Ohjelmistosuunnittelija
timo.siltala@lamit.fi


* Venäjällä rekisteröity tavaramerkki